Saçınızı Kestirmeden Saç Ekimi Yaptırabilirsiniz


Saçınızı Kestirmeden Saç Ekimi YaptırabilirsinizSaçınız dökülmüş ,seyrelmiş ya da ön bölgedeki saç çizginiz gerilemiş olabilir. Bu görünüm sizi rahatsız ediyor, saç ektirmek istiyorsunuz. Ama saçlarınızın uzunluğundan da vazgeçmek istemiyorsunuz. Yoğun iş temposunda çalışıyorsunuz ya da kısa saçla gezmek istemiyorsunuz. Merak etmeyin Saç Ekimi VIP sayesinde saçınızı kestirmeden saç ekimi yaptırabilirsiniz. Nasıl mı ?

Donör bölgenizden özel bandajlar ile ayrılan saçlarınızın arasından tren rayları şeklinde ortalama 7-8 cm uzunluğunda 2-3 cm genişliğinde saçlarınız kısaltılır. Bu alandan gerftleriniz büyük bir titizlikle çıkartılır. Micromotor yöntemi ile alınma işlemi tamamlanır. Açık alanlara ekim işlemi gerçekleştirilir. Saçlarınızı ense bölgesinde bandajları çıkarttığınız zaman bu alım yapılan yerler dışarıdan asla görünmez. Bu yöntem ile 1000-1500 greft (saç kökü) kadar alım yapılabilinir. Bu sayı açık alan için yeterli olmazsa ikinci seans gerekir.Kadınların tercih ettiği bir saç ekim yöntemi idi. Fakat son yıllarda beyler görüntülerine önem verdikleri için saçlarını kestirmeden saç ekimi yaptırmayı tercih ediyorlar. Bu yöntem sayesinde estetik ve naturel saç ekimi yaptırabilirsiniz. Bu işlemin profesyonel ellerde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde hoş olmayan sonuçlar çıkabilir.

Saç Ekimi VIP uzun yıllardır no-cut (saç kesilmeden) saç ekimi konusunda hizmet vermektedir. Bu uygulamayı tercih ederseniz lütfen önceden yapılmış no-cut (non shave) saç ekimi fotoğraflarını inceleyiniz, danışınız ve no-cut (non shave) saç ekimine uygun olup olmadığınızı test ettiriniz. Unutmayın profesyonel uzun yıllardır no-cut uygulaması yapan tecrübeli ekibe danışınız.

 

 Uygulama ve Fiyat Bilgisi için Lütfen Arayınız :

(0212) 241 27 27 - (0546) 241 27 28

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

(23 votes, average 3.61 out of 5)
Saçınızı Kestirmeden Saç Ekimi Yaptırabilirsiniz3.61 out of 51 based on 23 voters.


Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız (*)
Lütfen adınızı yazınız!
E-Posta Adresiniz (*)
E-posta adresinizi yazınız!
Telefon No (*)
Invalid Input
Mesajınızı Yazınız (*)
Lütfen mesajınızı yazınız!
Doğrulama Kodunu Yazınız (*) Doğrulama Kodunu Yazınız   Yenile
Kodu tekrar giriniz!
YASAL UYARI: Bu web sitesi, tıbbi ve cerrahi saç nakli konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacı ile kullanıma sunulmuştur. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsiltasyonunun yerini almaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi için kullanılamaz, hekim yerine karar veremez, alıntı yapılarak uygulanamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi ve tedavi işlemleri ile alakalı bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amacı taşımaktadır. Amacı dışında yorumlanamaz, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı kullanılamaz.