Saç Ekimi

Saç Ekimi

SAÇ EKİMİ NEDİR?

Genel muayene sırasında kişinin önceden geçirdiği bir hastalığı varsa ya da ciddi bir sağlık problemi yaşıyorsa uzmanların değerlendirmesi gerekir. Saç ekimi düşünen kişilerin önceden mutlaka estetik ve plastik cerrahi uzmanı ya da dermatologlar tarafından muayene edilmesi ilk adımdır. Genel muayene sırasında saç analizi de mutlaka yapılmalıdır.

Saç ekimine karar verildikten sonra şu hususlara dikkat edilmesi gerekir. Kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılı kalınlığı, saç kökü, donör alan sıklığı, saç kaybının derecesi, ne zaman saç kaybı yaşamaya başladığı ve saç ekimi olacak kişinin beklentileri mutlaka değerlendirilmelidir. Saç dökülmesi herkeste farklı oranlarda olabilir. Saç kaybının derecesine göre saç nakli yapılacak greft sayısının (saç kökü) önceden hesaplanması gerekmektedir. Kişinin beklentilerini değerlendirmek ve saç ekimi sonrası oluşacak görünümü önceden gösterebilmek için örnek saç ekimi fotoğraflarının (before-after) gösterilmesi oldukça faydalıdır. Özellikle saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz kurumun kendi fotoğrafları olmasına dikkat etmelisiniz. İnce saç teli ya da açık saç rengine sahip olanlarda saç ekim sıklığı kalın saç teli ya da koyu saç rengine sahip olanlara göre daha az gibi görünebilir. Bu yüzden ilk gruba daha yoğun bir ekim yapılması estetik açıdan daha iyi bir sonuç verecektir. Hepsinden önemlisi saç ekimi yapacak ekibin kalitesi ve profesyonelliği çok önemlidir. Saç ekiminde saç çizgisinin doğal olması ve saç ekimi yaptırdıktan sonra kendi saçlarınızdan bir fark göremeyeceğiniz bir sıklıkta ekim yapılması gerekmektedir. Sadece saç dökülmesi değil saç seyrekliğiniz de oluşmus ise yine saç ekimi yaptırabilirsiniz. Bu tip saç ekimlerinde çok dikkatli olunması gerekir. Saç ekilen bölgeye kanallar açılırken var olan saç köklerine zarar vermeden işlemi gerçekleştirmek gerekir. Tüm bu analizler saç ekimi operasyonunun başarısını etkileyecek önemli etkenlerdir. Planlama ve saç ekimi bu analizler sonucunda yapılmalıdır.

 

SAÇ EKİMİ İÇİN NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Saç Ekimi operasyonlarımızı Plastik Cerrah kontrolünde uzman ekibimiz tarafından HASTANE ortamında yapılmaktadır. Saç ekimi ekibimiz danışanlarımıza en iyi şekilde hizmet vermekte olup, Dünya'nın bir çok ülkesinden gelen danışanlarına kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan kurumumuz %99 luk bir başarı ortalamasına sahiptir. Saç ekimi ekibimiz, konusunda binlerce operasyon yapmış tecrübeli ve tamamı sağlık personelinden oluşan bir ekiptir. Kurumumuz saç ekiminden sonra yapılması gerekenler adı altında hastalara hem yazılı hemde sözlü olarak bilgi vermekte ve bu doğrultu da ekilen saçlara dökülmeme garantisi vermektedir.

 Uzmanlarımızın 10 yıldan fazla deneyimi ile 5.000 üzerinde saç ekimi ameliyatı gerçekleştirmişlerdir. Ayrıca; EHRS (European Hair Research Society) sertifikalı olup Birleşik Arap Emirlikleri'nde saç ekimi lisansı alan ve orada ameliyat gerçekleştiren ilk Türk saç ekim uzmanıdır.

 

Uygulama ve Fiyat Bilgisi için Lütfen Arayınız :

(0212) 241 27 27 - (0546) 241 27 28

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

(2 votes, average 5.00 out of 5)
Saç Ekimi5.00 out of 51 based on 2 voters.


Mesaj Gönderin

Adınız Soyadınız (*)
Lütfen adınızı yazınız!
E-Posta Adresiniz (*)
E-posta adresinizi yazınız!
Telefon No (*)
Invalid Input
Mesajınızı Yazınız (*)
Lütfen mesajınızı yazınız!
Doğrulama Kodunu Yazınız (*) Doğrulama Kodunu Yazınız   Yenile
Kodu tekrar giriniz!
YASAL UYARI: Bu web sitesi, tıbbi ve cerrahi saç nakli konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacı ile kullanıma sunulmuştur. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsiltasyonunun yerini almaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi için kullanılamaz, hekim yerine karar veremez, alıntı yapılarak uygulanamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi ve tedavi işlemleri ile alakalı bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amacı taşımaktadır. Amacı dışında yorumlanamaz, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı kullanılamaz.