Saç ekimi sonrası görüntüler

Adınız Soyadınız (*)
Lütfen adınızı yazınız!
E-Posta Adresiniz (*)
Lütfen e-posta adresinizi yazınız!
Telefon No (*)
Invalid Input
Görüntü İsteği
Invalid Input
Doğrulama kodunu yazınız (*) Doğrulama kodunu yazınız   Yenile
Invalid Input

Saç nakli geçirmiş hastalarımız ile yüz yüze görüşmek için dilediğiniz zaman bizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu'na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntülerine reklam amaçlı sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde Operasyon Öncesi / Operasyon Sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

VIP SAÇ EKIMI - ISTANBUL

Cumhuriyet Mah. İncirli Dede Cad. No:6/2
Şişli / İstanbul / TÜRKİYE

P : +90 212 397 15 97
M : +90 546 241 27 28
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


(2 votes, average 5.00 out of 5)
Saç ekimi sonrası görüntüler5.00 out of 51 based on 2 voters.


YASAL UYARI: Bu web sitesi, tıbbi ve cerrahi saç nakli konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacı ile kullanıma sunulmuştur. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsiltasyonunun yerini almaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi için kullanılamaz, hekim yerine karar veremez, alıntı yapılarak uygulanamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi ve tedavi işlemleri ile alakalı bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amacı taşımaktadır. Amacı dışında yorumlanamaz, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı kullanılamaz.