SAC EKIMI VIP

 


SAC EKIMI VIP; Saç Ekimi, Estetik Cerrahi, Göz, Diş ve Tüp Bebek (IVF) konularında Yurt Dışı'ndan gelen hastalara rehberlik, danışmanlık ve organizasyon hizmeti sunan SAĞLIK TURİZM'i şirketidir.

SAC EKIMI VIP; kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet ile tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine radikal çözümler sunmaktadır. Tek bir hekime ve hastane grubuna bağlı olmadığı için ön değerlendirmeden sonra sizi en doğru tedaviye yönlendirir. Bu sadece sağlığınızı değil, ekonomik durumunuzu da göz ardı etmeyen akılcı bir tutumdur. Doğal olarak sizler Türkiye'ye gitmeye karar verdiğiniz yerin sağlık alanındaki başarılarıyla ekonomik çözüm önerilerinin diğer merkez ve doktorlarla bizim kadar iyi kıyaslayamazsınız. SAC EKIMI VIP; sizi sadece özel hastanelere değil gerektiğinde birer bilim yuvası olan çok deneyimli ve akademik kariyere sahip olan üniversite hastanelerine yönlendirir.

hakkimizdaT.C. Sağlık Bakanlığı ülkemizde tedavi gören hastaların korunmasına yönelik çok ciddi standartlar getirmiştir. Türkiye'deki tüm hastaneler kamu ya da özel hastane ayrımı olmaksızın sıkı bir şekilde Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Hastaneler / Hekimler, uygulayacakları işlemler için hastaya Onam Formu doldurtmak ve yapacakları işlemler için izin almak zorundadır. Bu form, sadece hastane haklarını değil, aynı zamanda hasta haklarını koruyan bir formdur.

Bize danışmadan karar vermeyiniz...

 

Uygulama ve Fiyat Bilgisi için Lütfen Arayınız :

(0212) 241 27 27 - (0546) 241 27 28

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

 

(2 votes, average 5.00 out of 5)
SAC EKIMI VIP5.00 out of 51 based on 2 voters.


YASAL UYARI: Bu web sitesi, tıbbi ve cerrahi saç nakli konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacı ile kullanıma sunulmuştur. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsiltasyonunun yerini almaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi için kullanılamaz, hekim yerine karar veremez, alıntı yapılarak uygulanamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi ve tedavi işlemleri ile alakalı bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amacı taşımaktadır. Amacı dışında yorumlanamaz, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı kullanılamaz.